www.elvita.com.pl
 

ŻePak

 
ŻePak
ŻePak

Zadba o Twój... rzepak 

 


TECHNOLOGIA OPARTA NA TRZECH PRODUKTACH, KTÓRYCH ZASTOSOWANIE MA NA CELU POPRAWĘ ZIMOWANIA RZEPAKU.

Właściwy pokrój zapewnia prawidłowy rozwój roślin wiosną – grubsza szyjka korzeniowa sprzyja nagromadzeniu większej ilości składników pokarmowych wykorzystywanych po ruszeniu (lub w czasie ruszenia) wiosennej wegetacji. Z kolei większa liczba liści jesienią przekłada się na mocniejsze rozgałęzienie rzepaku wiosną, a nisko osadzony stożek wzrostu zapewnia wysoką odporność plantacji na wymarzanie. Głęboki i rozbudowany system korzeniowy redukuje skutki suszy, roślina staje się też mniej zależna od kwasowości gleby, rzepak lepiej pobiera składniki mineralne z podłoża. Pakiet ŻePak zabezpiecza też przed infekcją chorobotwórczą, z kolei ochrona przez suchą zgnilizną jesienią wpływa pozytywnie na obsadę roślin, a ogólne uodpornienie roślin na inne choroby przekłada się na wyższe plonowanie. Energia skierowana na budowę plonu zamiast na walkę z chorobami pozwala na lepsze wykorzystanie wszystkich czynników produkcyjnych.

Pakiet produktów ŻePak został laureatem w prestiżowym ogólnopolskim konkursie "Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017", zdobywając głosem internautów tytuł dla najlepszego innowacyjnego produktu w kategorii nawozy.PRZEZNACZENIE:

rzepak
 

STOSOWANIE:

zabieg należy wykonać w fazie 4–6 liści

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
3 ha
8 ha
16 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się