www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. żepak wiosna
 

ŻePak Wiosna

 
ŻePak Wiosna
ŻePak Wiosna

Zadbaj o swój rzepak

 


KOMPOZYCJA TRZECH PRODUKTÓW – FUNGICYDU PEŁNIĄCEGO ROLĘ REGULATORA WZROSTU, NAWOZU DOLISTNEGO ORAZ BIOSTYMULATORA OPARTEGO NA AMINOKWASACH.

Jego zadaniem jest poprawa stanu roślin rzepaku wiosną (regeneracja), regulacja wzrostu części nadziemnej i korzeni rzepaku przy równoczesnym zwalczaniu chorób. Wszystko to w jednym zabiegu, w odpowiednio dobranych proporcjach, w bezpiecznej w zastosowaniu mieszaninie. Aplikacja pakietu wiosną zapewnia szybszą regenerację roślin po zimie. Produkty zawarte w ŻePak Wiosna mają działanie antystresowe, podnoszą również odporność roślin na wahania temperatur. Równocześnie zwalczają najgroźniejsze choroby grzybowe, skracają pęd główny, pobudzają do rozwoju pędy boczne oraz wpływają na rozbudowę i odbudowę systemu korzeniowego rzepaku.


PRZEZNACZENIE:

rzepak
 

STOSOWANIE:

zabieg wykonać po ruszeniu wegetacji (III–IV)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
3 ha
5 ha
10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się