www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. żepak strong
 

ŻePak Strong

 
ŻePak Strong
ŻePak Strong

Chroni jeszcze silniej!

 


ZNANY JUŻ PAKIET ŻEPAK W NOWEJ ODSŁONIE. POŁĄCZENIE PRODUKTÓW O ODMIENNYM MECHANIZMIE DZIAŁANIA, KTÓRE WZAJEMNIE SIĘ UZUPEŁNIAJĄ.

Głównym zadaniem pakietu jest właściwe przygotowanie rzepaku do zimy poprzez wzmocnienie naturalnej odporności, właściwe odżywienie oraz ochronę przed patogenami. Niewątpliwą zaletą pakietu Żepak Strong jest zawartość fungicydu, który oprócz funkcji ochronnej charakteryzuje się silnym działaniem regulującym wzrost i pokrój roślin. Zastosowanie pakietu sprawia, że rzepak jest właściwie przygotowany do zimy, co w efekcie wpływa pozytywnie na wysokość i jakość plonu w roku następnym.


PRZEZNACZENIE:

rzepak

STOSOWANIE:

faza 4–6 liści

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
4,5 ha
8 ha
16 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się