www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. żepak płatek
 

ŻePak Płatek

 
ŻePak Płatek
ŻePak Płatek

Łuszczyna w dobrych rękach

 


OCHRONA INSEKTYCYDOWO-FUNGICYDOWA ZAMKNIĘTA W JEDNEJ TECHNOLOGII.

Zastosowanie ŻePak Płatek zapewni skuteczną ochronę przed najczęściej występującymi szkodnikami (np. chowacz podobnik, pryszczarek kapustnik) oraz chorobami (tj. czerń krzyżowych, zgnilizna twardzikowa, szara pleśń) atakującymi plantację w okresie kwitnienia. Porażenie plantacji w tym okresie w sposób istotny przyczynia się do obniżenia potencjału plonotwórczego roślin (otwieranie się łuszczyn, osypywanie nasion), co w efekcie przyczynia się do obniżenia plonu. Technologia ŻePak Płatek zapewnia wysoką skuteczność oraz efektywność działania. 


PRZEZNACZENIE:

rzepak

STOSOWANIE:

jeden zabieg w fazie opadania pierwszych płatków kwiatowych (w trakcie pełni kwitnienia)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
8-10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się