www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. żepak insekt
 

ŻePak Insekt

 
ŻePak Insekt
ŻePak Insekt

Odpiera każdy atak

 


PAKIET PRZEZNACZONY DO ZWALCZANIA SZKODNIKÓW W UPRAWIE RZEPAKU. ZAWIERA PREPARATY, UKIERUNKOWANE GŁÓWNIE NA ZWALCZANIE CHOWACZY: BRUKWIACZKA I CZTEROZĘBNEGO ORAZ SŁODYSZKA RZEPAKOWEGO.

W skład pakietu wchodzą cztery preparaty, które zostały podzielone na dwa zabiegi. Pierwszy zabieg należy wykonać w momencie pojawienia się pierwszych szkodników, głównie chowaczy oraz pierwszego nalotu słodyszka. Drugi zabieg, przeprowadzony kiedy pierwszy zabieg przestanie działać, pozwoli na eliminację kolejnych pojawiających się owadów, głównie słodyszka rzepakowego. Staranny dobór preparatów w ŻePak Insekt pozwala na skuteczne pozbycie się insektów, które niezwalczane, mogą wyrządzić ogromne straty w plonie. Preparaty są bezpieczne dla owadów pożytecznych oraz nie stwarzają zagrożenia dla środowiska.


PRZEZNACZENIE:

rzepak

STOSOWANIE:

I zabieg: na przełomie III i IV w celu zwalczania chowacza brukwiaczka i czterozębnego oraz w momencie pierwszych nalotów słodyszka rzepakowego
II zabieg: od połowy IV do kwitnienia (głównie przeciwko słodyszkowi rzepakowemu)

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
5 ha
10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się