www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. żepak bravis
 

ŻePak Bravis

 
ŻePak Bravis
ŻePak Bravis

Brawurowa ochrona rzepaku


ŻEPAK BRAVIS TO PAKIET FUNGICYDOWY DO WIOSENNEGO ZABIEGU GRZYBOBÓJCZEGO W RZEPAKU.


Precyzyjnie uderza w choroby grzybowe, w tym szczególnie w suchą zgniliznę kapustnych, zwalczając wszystkie szczepy patogenów ją wywołujących, co przekłada się na wysoką skuteczność fungistatyczną technologii. Z uwagi na bardzo szybkie działanie i transport w roślinach, błyskawicznie zatrzymuje rozwój chorób i prowadzi do całkowitego ich wyniszczenia. Dodatkowym działaniem pakietu jest regulacja pokroju, przekładająca się na wyrównanie plantacji we wzroście oraz mobilizację roślin rzepaku do intensywniejszego dobudowywania pędów bocznych.

STOSOWANIE:

wiosną, w fazie wydłużania pędu głównego

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
4 ha
6-7 ha
17-20 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się