www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. sadbox start
 

SadBox Start

 
SadBox Start
SadBox Start

Nowy sezon w świetnej formie

 


PAKIET PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA W SADACH JABŁONIOWYCH PO RUSZENIU WEGETACJI. ZAPEWNIA OCHRONĘ PRZED CHOROBAMI ORAZ SKUTECZNE ZWALCZANIE SZKODNIKÓW M.IN. MSZYCY JABŁONIOWEJ.

SadBox Start dostarcza, a w przypadku braków, uzupełnia składniki pokarmowe, które wpływają na prawidłowy wzrost i rozwój rośliny. Zmniejszenie presji ze strony szkodników już od początku sezonu wegetacyjnego pozwala ograniczyć ich występowanie w późniejszych fazach rozwojowych, a kompleksowe zaopatrzenie w składniki pokarmowe umożliwia pełne wykorzystanie potencjału drzewa.


PRZEZNACZENIE:

sady
 

STOSOWANIE:

po ruszeniu wegetacji

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
5 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się