www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. sadbox karmin
 

SadBox Karmin

 
SadBox Karmin
SadBox Karmin

 

 


SADBOX KARMIN TO PAKIET PRODUKTÓW O CHARAKTERZE OCHRONNO - ODŻYWCZO - BIOSTYMULACYJNYM Z PRZEZNACZENIEM DO STOSOWANIA, ZWŁASZCZA, W UPRAWIE TRUSKAWEK. 

Jego główne zadanie to zwalczanie szarej pleśni, choroby, która w znaczący sposób ogranicza plonowanie truskawek. Aplikacja pakietu w okresie okołokwitnieniowym usprawnia gospodarkę wapniową, dzięki czemu owoce truskawki charakteryzują się wyższą trwałością i jędrnością. Ponadto wspomaga procesy życiowe, intensyfikując ich przebieg, nawet w mniej sprzyjających warunkach klimatyczno – glebowych.


PRZEZNACZENIE:

jagodniki

STOSOWANIE:

pakiet na 1ha – na 1 zabieg, okres okołokwitnieniowy

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
1 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się