www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. repax primer
 

Repax Primer

 
Repax Primer
Repax Primer
 

Operacja: Zimowe starcie

  • wielokierunkowe przygotowanie do zimy
  • skuteczna ochrona przed chorobami
  • właściwie ukształtowane rośliny przed zimą

GOTOWE ROZWIĄZANIE TECHNOLOGICZNE O DZIAŁANIU FUNGICYDOWO-REGULACYJNYM DO STOSOWANIA W UPRAWIE RZEPAKU W OKRESIE JESIENNYM.

Przygotowuje rośliny do dobrego zimowania, wpływając wielokierunkowo na pokrój i zdrowotność plantacji w każdych warunkach pogodowych. Wpływa na niskie osadzenie stożka wzrostu, co przekłada się na wysoką odporność plantacji na wymarzanie i działanie wiatru w okresie zimowym. Wzmacnia i pogrubia szyjkę korzeniową, w której rzepak gromadzi składniki pokarmowe ułatwiające mu wiosenną regenerację, gdy rusza wegetacja. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu składników działających jak hormony roślinne, ukierunkowuje roślinę na mocniejsze ukorzenianie. Wpływa to na wydajniejsze pobranie składników pokarmowych i wody oraz efektywniejszą regenerację wiosną.

RePax Primer na długi czas zabezpiecza rzepak przed infekcjami chorobotwórczymi występującymi w okresie jesiennym: suchą zgnilizną kapustnych, czernią krzyżowych, szarą pleśnią, cylindrosporiozą. Dzięki temu roślina nie traci energii na walkę z chorobami i może skierować ją na budowę plonu.


PRZEZNACZENIE:

Rzepak
 

STOSOWANIE:

jesienią, w fazie 4-6 liści rzepaku

 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
3 ha
8 ha
16 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się