www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. qqpak elimax
 

QQpak Elimax

 
QQpak Elimax
QQpak Elimax

Strategia bez dogrywki


QQPAK ELIMAX BARDZO GRUNTOWNIE LIKWIDUJE SZEROKI WACHLARZ CHWASTÓW.Jego działanie polega na rozbiciu barier ochronnych chwastów, które odpowiadają za ich bujny rozwój. Zwiększa wrażliwość chwastów na działanie czynników zewnętrznych (szczególnie słońca), w połączeniu z zahamowaniem wzrostu oraz zniszczeniem chlorofilu. Chwasty zostają błyskawicznie zatrzymane w rozwoju i obumierają. Poza tym QQpak Elimax, dzięki również działaniu odglebowemu, zabezpiecza przed wtórnym zachwaszczeniem. Pozwala cieszyć się czystą, wolną od chwastów plantacją do zbiorów. Dodatkowo zastosowanie we wczesnych fazach rozwojowych kukurydzy (najkorzystniejszym czasie dla jej bezpieczeństwa) powoduje, że roślina od początku wzrasta w niezakłóconych warunkach.


STOSOWANIE:

w fazie 2 – 4 liści kukurydzy
OPAKOWANIE:
pakiet na 3-3,5 ha, 8-10ha.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
:
3-3,5 sztuka
8-10 sztuka
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się