www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. qqpak chwast
 

QQpak Chwast

 
QQpak Chwast
QQpak Chwast

Skuteczny likwidator

 


ZESTAW HERBICYDÓW NALISTNYCH DO STOSOWANIA W UPRAWIE KUKURYDZY.

Starannie dobrane preparaty skutecznie zwalczają uciążliwe chwasty, pozostawiając plantację wolną od niepożądanych roślin. Zastosowanie adiuwanta dodatkowo wzmacnia skuteczność zabiegu – poprawia przyleganie preparatu do powierzchni liści, jednocześnie hamuje odparowanie cieczy, co skutkuje lepszym wchłanianiem substancji aktywnych do wnętrza zwalczanej rośliny. Preparaty wykazują działanie systemiczne. Pakiet polecany do powschodowego zwalczania chwastów w uprawie kukurydzy. Herbicydy oparte są na znanych i skutecznych substancjach aktywnych.


PRZEZNACZENIE:

kukurydza
 

STOSOWANIE:

w fazie 2–4 liści

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
2 ha
4 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się