www.elvita.com.pl
 

PowerBox

 
PowerBox
PowerBox PowerBox

Energia dla upraw


POWERBOX TO SILNY PAKIET BIOSTYMULUJĄCY WZMACNIAJĄCY NATURALNE MECHANIZMY ROŚLINNE STYMULUJĄCE INTENSYWNY PRZYROST I REGENERACJĘ ROŚLIN PO PRZEBYTYCH STRESACH. 


PowerBox to silny pakiet biostymulujący wzmacniający naturalne mechanizmy roślinne stymulujące intensywny przyrost i regenerację roślin po przebytych stresach. Specyficzna formuła zastosowanych aktywatorów wzrostu w połączeniu z odżywianiem działa na uprawy w trzech wzajemnie uzupełniających się płaszczyznach. Aktywuje enzymy i gospodarkę hormonalną roślin, ukierunkowując roślinę do intensywniejszego wzrostu stymulując szybsze tempo podziałów komórkowych oraz działa w sferze ochronnej, poprzez zwiększoną odporność roślin na czynniki stresowe. Dodatkowo działanie antystresowe i regenerujące uzupełnione jest wniesieniem składników pokarmowych drogą dolistną co wspiera szybszą regeneracje i odbudowę roślin po uszkodzeniach.

STOSOWANIE:

stymulacja wzrostu, regeneracja po stresie

ZOBACZ ULOTKĘ POWERBOX

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
5 ha
10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się