www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak zdrowie
 

Areapak Zdrowie

 
Areapak Zdrowie
Areapak Zdrowie

Pole pod osłoną

 


KOMBINACJA KILKU STARANNIE DOBRANYCH PREPARATÓW OPARTYCH NA ZNANYCH SUBSTANCJACH AKTYWNYCH, STANOWIĄCYCH PEŁNĄ, DWUZABIEGOWĄ (T1, T2) OCHRONĘ PRZED WSZYSTKIMI CHOROBAMI, POŁĄCZONĄ Z EFEKTEM WYDŁUŻONEJ ZIELONOŚCI LIŚCI. 

 

Areapak Zdrowie T1 to pakiet fungicydowy przeznaczony do stosowania jako pierwszy zabieg ochronny w zbożach. Pakiet składa się z 3 substancji, które w pełni ochronią zboża przed mączniakiem prawdziwym, septoriozą, rdzą brunatną i przed chorobami podstawy źdźbła. Pakiet produktów pozwala uzyskać wysoką skuteczność wykonywanego zabiegu. 

Areapak Zdrowie T2 to pakiet fungicydowy przeznaczony do stosowania w drugim terminie ochrony zbóż przed chorobami. Chroni głównie przed mączniakiem, septoriozą paskowaną liści i septoriozą plew. Zabieg zazwyczaj wykonuje się w fazie liścia flagowego. W skład pakietu wchodzą 2 substancje aktywne, zapewniające długotrwałą ochronę zarówno liści, jak i kłosa. Areapak Zdrowie T2 zapewnia również efekt przedłużonej zieloności liści zbóż.


PRZEZNACZENIE:

zboża
 

STOSOWANIE:

faza liścia flagowego (V–VI) 
koniec krzewienia, początek strzelania w źdźbło (III–IV)

Zabiegi T1 i T2 znajdują się w osobnych pakietach lub są spakowane razem w pakiecie AreaPak Zdrowie Kompleks.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
4 ha
13 ha
26 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się