www.elvita.com.pl
 

Areapak Zdrowie

 
Areapak Zdrowie
Areapak Zdrowie

Pole pod osłoną

 


KOMBINACJA KILKU STARANNIE DOBRANYCH PREPARATÓW OPARTYCH NA ZNANYCH SUBSTANCJACH AKTYWNYCH, STANOWIĄCYCH PEŁNĄ, DWUZABIEGOWĄ (T1, T2) OCHRONĘ PRZED WSZYSTKIMI CHOROBAMI, POŁĄCZONĄ Z EFEKTEM WYDŁUŻONEJ ZIELONOŚCI LIŚCI. 

 

Areapak Zdrowie T1 to pakiet fungicydowy przeznaczony do stosowania jako pierwszy zabieg ochronny w zbożach. Pakiet składa się z 3 substancji, które w pełni ochronią zboża przed mączniakiem prawdziwym, septoriozą, rdzą brunatną i przed chorobami podstawy źdźbła. Pakiet produktów pozwala uzyskać wysoką skuteczność wykonywanego zabiegu. 

Areapak Zdrowie T2 to pakiet fungicydowy przeznaczony do stosowania w drugim terminie ochrony zbóż przed chorobami. Chroni głównie przed mączniakiem, septoriozą paskowaną liści i septoriozą plew. Zabieg zazwyczaj wykonuje się w fazie liścia flagowego. W skład pakietu wchodzą 2 substancje aktywne, zapewniające długotrwałą ochronę zarówno liści, jak i kłosa. Areapak Zdrowie T2 zapewnia również efekt przedłużonej zieloności liści zbóż.


PRZEZNACZENIE:

zboża
 

STOSOWANIE:

faza liścia flagowego (V–VI) 
koniec krzewienia, początek strzelania w źdźbło (III–IV)

Zabiegi T1 i T2 znajdują się w osobnych pakietach lub są spakowane razem w pakiecie AreaPak Zdrowie Kompleks.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
4 ha
13 ha
26 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się