www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak uniqal
 

Areapak Uniqal

 
Areapak Uniqal
Areapak Uniqal

Odsiecz dla zbóż 


PAKIET JESIENNYCH HERBICYDÓW ZBOŻOWYCH UKIERUNKOWANY GŁÓWNIE NA ZWALCZANIE MIOTŁY ZBOŻOWEJ I CHWASTÓW DWULIŚCIENNYCH. W JEGO SKŁAD WCHODZĄ SUBSTANCJE AKTYWNE DZIAŁAJĄCE NA TRZY RÓŻNE SPOSOBY. Przekłada się to na kompleksowość działania tego rozwiązania, również w przypadku form odpornych na inne substancje aktywne. Areapak Uniqal zwalcza chwasty doglebowo i nalistnie w szerokim zakresie temperatur, co w konsekwencji przekłada się na jego wysoką skuteczność. Zwalcza je zarówno w momencie kiełkowania, jak i w fazie siewki, zapewniając pełną ochronę plantacji i ograniczenie ryzyka zachwaszczenia wtórnego. 


STOSOWANIE:
w fazie 3 liści zbóż


OPAKOWANIE:
pakiet na 5 ha, 10 ha

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
5 ha
10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się