www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak total
 

Areapak Total

 
Areapak Total
Areapak Total Areapak Total Areapak Total

Eksplozja skuteczności

AREAPAK TOTAL TO JESIENNY PAKIET HERBICYDOWY PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA WE WSZYSTKICH GATUNKACH ZBÓŻ OZIMYCH BEZPOŚREDNIO PO SIEWIE LUB PO WSCHODACH ZBÓŻ.

Służy do zwalczania miotły zbożowej, również biotypów odpornych, a także chwastów dwuliściennych. Pozwala na całkowitą likwidację miotły zbożowej. Wysoką skuteczność pakietu zapewnia główna substancja miotłobójcza, na którą nie stwierdzono odporności u miotły zbożowej. Areapak Total można zastosować w dogodnym terminie. W zależności od gatunku może zostać zaaplikowany zaraz po siewie lub po wschodach zbóż. Dodatkowo pakiet znajduje zastosowanie we wszystkich zbożach ozimych, co umożliwia aplikację i zakup jednego produktu do wszystkich upraw zbożowych. Dzięki temu wpływa na komfort stosowania oraz zmniejsza koszty ochrony.

UWAGA! Areapak Total zapewnia gruntowne działanie chwastobójcze.

Oprócz miotły zbożowej zwalcza szerokie spektrum chwastów dwuliściennych oraz wyczyńca polnego.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​


TERMIN STOSOWANIA:
po siewie lub po wschodach zbóż, w zależności od gatunku,

UPRAWA
pszenica ozima, pszenżyto ozime, żyto, jęczmień ozimy,

SPOSÓB POBIERANIA
przez liście i korzenie

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
3-3,5 ha
6-6,5 ha
12,5-16,5 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się