www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak total pro
 

Areapak Total Pro

 
Areapak Total Pro
Areapak Total Pro

Eksplozja skuteczności


AREAPAK TOTAL PRO TO JESIENNY PAKIET HERBICYDÓW ZBOŻOWYCH. SKUTECZNIE ZWALCZA SZEROKIE SPEKTRUM CHWASTÓW – SZCZEGÓLNIE EFEKTYWNIE LIKWIDUJE MIOTŁĘ ZBOŻOWĄ, WRAZ Z JEJ BIOTYPAMI ODPORNYMI. TAK WYSOKA SKUTECZNOŚĆ PAKIETU WYNIKA Z FAKTU, ŻE NA ŻADNĄ Z SUBSTANCJI MIOTŁOBÓJCZYCH W JEGO SKŁADZIE NIE STWIERDZONO ODPORNOŚCI U TEGO GATUNKU. Areapak Total Pro gwarantuje długotrwałą ochronę przed chwastami, ponieważ charakteryzuje się bardzo długim działaniem zabezpieczającym przed kiełkowaniem kolejnych chwastów. Substancje aktywne w tym rozwiązaniu są pobierane przez kiełkujące chwasty na każdym etapie wzrostu młodej rośliny. Dodatkowo Areapak Total Pro silnie wiąże się z cząsteczki gleby, jest mało mobilny w podłożu, dzięki czemu pozostaje aktywny w glebie przez wiele tygodni po aplikacji. Wpływa to na utrzymanie wysokiej skuteczności chwastobójczej również w późniejszym okresie. Ważnym aspektem stosowania Areapaku Total Pro jest pełne bezpieczeństwo dla kolejnych upraw wysiewanych na danym polu, co zapewnia pełną swobodę w planowaniu kolejnych zasiewów w gospodarstwie.


PRZEZNACZENIE:

pszenica ozima, jęczmień ozimy,

STOSOWANIE:

po wschodach zbóż, do fazy 4 liści (BBCH 10-14)
OPAKOWANIE:
pakiet na 3-4 ha, 6-8 ha, 15-20 ha

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
3 ha
4 ha
6-7 ha
8 ha
15 ha
20 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się