www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak set
 

Areapak Set

 
Areapak Set
Areapak Set

As serwisowy na polu

 

AREAPAK SET TO KOMPLEKSOWY PAKIET ODŻYWIAJĄCY ORAZ CHRONIĄCY ZBOŻA PRZED CHWASTAMI I SZKODNIKAMI W OKRESIE WIOSENNYM. Zawiera herbicyd zapewniający likwidację kluczowych chwastów dwuliściennych występujących w zbożach. Zwalcza również wiosenne szkodniki zbożowe, czyli mszyce i skrzypionki.

Pakiet Areapak Set dzięki dodatkowi nawozu dolistnego odżywia dolistnie plantację w kluczowe makro- i mikroelementy oraz intensyfikuje wzrost i plonowanie za sprawą biostymulatora aminokwasowego wzmacniającego efekt odżywienia. To praktyczne rozwiązanie spinające kluczowe ogniwa wiosennej agrotechniki zbóż, szczególnie jarych, w jedną technologię.


STOSOWANIE:
nalistnie wiosną 

 


OPAKOWANIE:
pakiet na 2,5-3 ha, 10-12 ha

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
2 ha
2,5 ha
10-12,5 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się