www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak netan (t1+t2)
 

Areapak Netan (T1+T2)

 
Areapak Netan (T1+T2)
Areapak Netan (T1+T2)

Pełnometrażowa ochrona

AREAPAK NETAN (T1+T2) TO DWUZABIEGOWY PAKIET FUNGICYDÓW ZBOŻOWYCH. W SWOIM SKŁADZIE ZAWIERA SUBSTANCJE Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH GRUP CHEMICZNYCH (W TYM KARBOKSYAMIDY).

Doskonale zabezpiecza przed chorobami grzybowymi. Niszczy je w każdej fazie rozwoju. Mocne wiązanie z patogenem w miejscu wystąpienia infekcji oraz ze wszystkimi strukturami liścia powoduje, że Areapak Netan silnie zabezpiecza przed rozprzestrzenieniem się choroby. Powoduje to natychmiastowe zatrzymanie infekcji i jej wyniszczeni. Areapak Netan (T1+T2) zwiększa wydajność procesów fizjologicznych. Częściowo hamuje i zmniejsza produkcję etylenu, który przyspiesza procesy starzenia się roślin. Co przekłada się na dłuższą żywotność liści i w konsekwencji wyższe plonowanie.Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​


TERMIN STOSOWANIA:nalistnie wiosną (od końca krzewienia do początku strzelania w źdźbło), T2: nalistnie wiosną (w fazie liścia flagowego)

UPRAWA
pszenica ozima

SPOSÓB POBIERANIA
przez liście

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
5 ha
10 ha
25 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się