www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak forset
 

Areapak Forset

 
Areapak Forset
Areapak Forset

Czyste pole na pierwszym planie

 

AREAPAK FORSET TO WIOSENNY PAKIET HERBICYDOWY DEDYKOWANY ZWALCZANIU CHWASTÓW DWULIŚCIENNYCH W ZBOŻACH OZIMYCH I JARYCH. Areapak Forset to wiosenny pakiet herbicydowy dedykowany zwalczaniu chwastów dwuliściennych w zbożach ozimych i jarych. Stworzony na bazie najnowszej substancji na polskim rynku herbicydów zbożowych: Arylex™ Active. Efekt chwastobójczy po zastosowaniu pakietu jest widoczny krótko po zabiegu już po paru dniach po aplikacji. Areapak Forset gwarantuje pewne zwalczanie chwastów nawet podczas chłodnej wiosny. Pakiet działa w niskich temperaturach. Sprawdzi się podczas wiosennych wahań temperatur, które stały się charakterystycznymi zjawiskami pogodowymi w naszych warunkach klimatycznych.


PRZEZNACZENIE:

zboża

STOSOWANIE:

od fazy 3 liści do końca fazy krzewienia
OPAKOWANIE:
pakiet na 2-2,5 ha, 4-5ha, 10-12,5ha

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.​

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
2 ha
2,5 ha
4-5 ha
10 ha
12-13 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się