www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Technologie
  4. /
  5. areapak bławatek
 

Areapak Bławatek

 
Areapak Bławatek
Areapak Bławatek Areapak Bławatek Areapak Bławatek

Trzyma chwasty w ryzach


AREAPAK BŁAWATEK JEST ZESTAWEM PRODUKTÓW PRZEZNACZONYCH DO NALISTNEGO STOSOWANIA W UPRAWIE PSZENICY OZIMEJ. PRODUKTY ZWALCZAJĄ SZEREG NAJWAŻNIEJSZYCH CHWASTÓW DWULIŚCIENNYCH, SZCZEGÓLNĄ SKUTECZNOŚĆ WYKAZUJĄ PRZY ZWALCZANIU CHABRA BŁAWATKA.
Ten wiosenny pakiet herbicydowy zawiera substancje aktywne, które charakteryzują się odmiennym sposobem działania, co niweluje ryzyko wystąpienia odporności chwastów. Co ważne, herbicydy zawarte w technologii Aerapak Bławatek są skuteczne nawet w czasie wiosennych wahań i spadków temperatur. Zaletą produktów jest również możliwość mieszania z większością herbicydów, które zwalczają miotłę zbożową.
 

PRZEZNACZENIE:
zboża ozime, pszenica ozima
 

STOSOWANIE:
nalistnie wiosną


Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie. 

OPAKOWANIE:
karton

Opakowanie
POWIERZCHNIA:
2 ha
5 ha
10 ha
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się