www.elvita.com.pl
 

Elvita Bor

 
Elvita Bor
Elvita Bor Elvita Bor

Solidna porcja boru

 


NAWÓZ PŁYNNY, KTÓRY DZIĘKI WYSOKIEJ KONCENTRACJI, CZYSTOŚCI I WYJĄTKOWEJ FORMULE POPRAWIA PENETRACJĘ I ROZMIESZCZENIE BORU WEWNĄTRZ TKANKI ROŚLINNEJ.

Polepsza syntezę cukrów i protein, ułatwia kiełkowanie pyłku, stymuluje zawiązki i rozrost tkanek roślinnych. Elvita Bor to formulacja idealna w przeciwdziałaniu zjawiskom niedoboru boru, które powodują zakłócenia w funkcjonowaniu komórek, zamieranie stożka wzrostu i korzeni, pogorszenie efektywności nawożenia azotem, fosforem, potasem, magnezem oraz wapniem. Elvita Bor zapobiega takim chorobom, jak zgorzel liści sercowych oraz sucha zgnilizna korzeni i rak korzeni w buraku ćwikłowym. Przeciwdziała również zamieraniu pąków, utracie zdolności do wytwarzania kwiatów, brakowi zapłodnienia po zapyleniu kwiatów, spękaniu kory, a także występowaniu skorkowacenia owoców oraz ich pękaniu oraz wcześniejszemu opadaniu.


PRZEZNACZENIE:

uprawy rolnicze: rzepak, burak cukrowy, ziemniak, rośliny motylkowe
uprawy warzywnicze: warzywa kapustne i pozostałe warzywa
uprawy sadownicze: drzewa owocowe, truskawka, malina, porzeczka, agrest, winogrono
rośliny ozdobne: kwiaty
 

STOSOWANIE:

uprawy rolnicze: 0,4–1,0 kg/ha
uprawy sadownicze: 0,8–1,5 kg/ha
uprawy warzywnicze: 0,8–1,5 kg/ha

OPAKOWANIE:
pojemnik

Opakowanie
POJEMNOŚĆ:
5 l
10 l
20 l
1000 l

SKŁAD (% w/w):

15bor (B)

ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się