www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

Nawozy dolistne to preparaty dostarczające składniki pokarmowe bezpośrednio przez liście roślin. Nawożenie dolistne określane jako nawożenie „pozakorzeniowe” to świetny sposób na szybkie dostarczenie składników pokarmowych w okresie ich niedoboru bądź w warunkach utrudnionego pobrania ich przez rośliny z gleby. Stosowanie nawozów dolistnych to świetny sposób na dostarczenie mikroelementów t.j. boru, żelaza, manganu, molibdenu, miedzi, cynku. W ofercie marki Elvita znajdują się m.in.: nawóz dolistny do rzepaku (Elvita Rzepak), nawóz dolistny do kukurydzy (Elvita kukurydza), nawóz dolistny dla zbóż (Elvita Zboże) i wiele innych.Nawozy dolistne to preparaty dostarczające składniki pokarmowe bezpośrednio przez liście roślin. Nawożenie dolistne określane jako nawożenie „pozakorzeniowe” to świetny sposób na szybkie dostarczenie składników pokarmowych w okresie ich niedoboru bądź w warunkach utrudnionego pobrania ich przez rośliny z gleby. Stosowanie nawozów dolistnych to świetny sposób na dostarczenie mikroelementów t.j. boru, żelaza, manganu, molibdenu, miedzi, cynku. W ofercie marki Elvita znajdują się m.in.: nawóz dolistny do rzepaku (Elvita Rzepak), nawóz dolistny do kukurydzy (Elvita kukurydza), nawóz dolistny dla zbóż (Elvita Zboże) i wiele innych.

WARTO WIEDZIEĆ

Jesienne nawożenie rzepaku ozimego w obliczu kryzysu nawozowego

Jesienne nawożenie rzepaku ozimego w obliczu kryzysu nawozowego

01.08.2022

Zarówno ceny nawozów, jak i ich dostępność sprawiają, że wielu rolników zastanawia się, w jaki sposób podejść do jesiennego nawożenia tak wymagającej rośliny, jaką jest rzepak ozimy. Istnieje na to kilka sprawdzonych rozwiązań.

Jak zaoszczędzić wykonując opryski

Jak zaoszczędzić wykonując opryski

21.03.2022

Rolnicy coraz częściej i pewniej stosują mieszaniny zbiornikowe. To skuteczny sposób na obniżenie kosztów ochrony w gospodarstwie, pozwalający również na zwiększenie efektywności zabiegów.

Włoskie doświadczenia Elvity

Włoskie doświadczenia Elvity

13.01.2022

Zgodnie ze statystykami, Polska znajduje się w czołówce producentów owoców na terenie Unii Europejskiej. Wyprzedzają nas m.in. Włochy i to właśnie na ich doświadczeniu bazuje firma Elvita, która w swojej ofercie posiada włoską linię produktów.

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się