www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Nawozy dolistne

Nawozy dolistne

Nawozy dolistne to preparaty dostarczające składniki pokarmowe bezpośrednio przez liście roślin. Nawożenie dolistne określane jako nawożenie „pozakorzeniowe” to świetny sposób na szybkie dostarczenie składników pokarmowych w okresie ich niedoboru bądź w warunkach utrudnionego pobrania ich przez rośliny z gleby. Stosowanie nawozów dolistnych to świetny sposób na dostarczenie mikroelementów t.j. boru, żelaza, manganu, molibdenu, miedzi, cynku. W ofercie marki Elvita znajdują się m.in.: nawóz dolistny do rzepaku (Elvita Rzepak), nawóz dolistny do kukurydzy (Elvita kukurydza), nawóz dolistny dla zbóż (Elvita Zboże) i wiele innych.Nawozy dolistne to preparaty dostarczające składniki pokarmowe bezpośrednio przez liście roślin. Nawożenie dolistne określane jako nawożenie „pozakorzeniowe” to świetny sposób na szybkie dostarczenie składników pokarmowych w okresie ich niedoboru bądź w warunkach utrudnionego pobrania ich przez rośliny z gleby. Stosowanie nawozów dolistnych to świetny sposób na dostarczenie mikroelementów t.j. boru, żelaza, manganu, molibdenu, miedzi, cynku. W ofercie marki Elvita znajdują się m.in.: nawóz dolistny do rzepaku (Elvita Rzepak), nawóz dolistny do kukurydzy (Elvita kukurydza), nawóz dolistny dla zbóż (Elvita Zboże) i wiele innych.

WARTO WIEDZIEĆ

Włoskie doświadczenia Elvity

Włoskie doświadczenia Elvity

13.01.2022

Zgodnie ze statystykami, Polska znajduje się w czołówce producentów owoców na terenie Unii Europejskiej. Wyprzedzają nas m.in. Włochy i to właśnie na ich doświadczeniu bazuje firma Elvita, która w swojej ofercie posiada włoską linię produktów.

Wybarwienie owoców - jaki nawóz?

Wybarwienie owoców - jaki nawóz?

07.08.2019

Co wpływa na wybarwienie owoców? Jaki nawóz wspomaga dojrzewanie i pozwala owocom uzyskać piękny wygląd? Przeczytaj.

Jak poprawić żyzność gleby?

Jak poprawić żyzność gleby?

11.10.2018

Radzimy jak regulować odczyn gleby, aplikować nawozy organiczne i preparaty biologiczne.

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się