www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Kontakt

 

O FIRMIE

 
Elvita Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się transferem najnowszych osiągnięć nauki i praktyki do produkcji rolnej. Dystrybutorem produktów marki Elvita jest Agrolok Sp. z o.o.

Elvita to zespół wysoko wykwalifikowanych, wyspecjalizowanych i doświadczonych ekspertów. Każdego dnia pracujemy bezpośrednio z producentem rolnym. Swoje obserwacje i doświadczenie zamykamy w gotowe technologie. Poszukujemy produktów i rozwiązań, które usprawnią i zoptymalizują proces produkcyjny na każdym etapie.
  • Linia nawozów dolistnych ogólnoużytkowych została szczegółowo opracowana z uwzględnieniem potrzeb konkretnych upraw.
  • Linia nawozów specjalistycznych to produkty o specjalnie przygotowanej formulacji, wpływającej na zmianę poszczególnych procesów fizjologicznych poprawiających jakość uzyskiwanych plonów.
  • Biostymulatory roślinne to różnego rodzaju kombinacje substancji hormonopodobnych, aminokwasowych i innych, wprowadzających wegetację roślin na poziomy niemożliwe do osiągnięcia przy stosowaniu konwencjonalnych technologii.
Wierzymy, że dzięki naszym produktom i technologiom wytwarzanie żywności stanie się prostsze.

Elvita Sp. z o.o.
78-627 Różewo
 
 

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się