www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Doradztwo
  4. /
  5. uprawy polowe
  6. /
  7. oleiste
  8. /
  9. ŻePak laureatem w konkursie

ŻePak laureatem w konkursie

ŻePak laureatem w konkursie


Autorska technologia opracowana przez ekspertów Elvita – pakiet ŻePak – zajęła I miejsce w plebiscycie dla internautów w ramach konkursu „Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017”. Pakiet ŻePak zyskał wyróżnienie czytelników w kategorii nawozy za kompleksowe rozwiązanie obejmujące odżywianie mineralne rzepaku ozimego i jego ochronę przed chorobami grzybowymi.

Internetowe głosowanie zorganizowane przez portal farmer.pl i miesięcznik „Farmer” trwało od 16 października do 5 listopada 2017 r. Celem konkursu było wskazanie innowacyjnych produktów, które odgrywają ogromną rolę w rozwoju rolnictwa, przedsiębiorczości, ochrony środowiska naturalnego i są równocześnie przyjazne rolnikom. Jesteśmy dumni, że rozwiązania marki Elvita wpisują się w szerszą działalność wpływającą na postęp w zakresie rolnictwa.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 listopada 2017 roku, odebraliśmy dyplom, który jest dowodem na to, że produkty Elvita zdobywają uznanie rzeszy klientów. Tego rodzaju wyróżnienia są dla naszych ekspertów ogromną motywacją do pracy nad nowymi rozwiązaniami, usprawniającymi pracę rolników. W ciągu ostatnich dwóch lat pod marką Elvita powstało 30 oryginalnych technologii, a w planach jeszcze kolejne.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystkie głosy!  

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się