www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Doradztwo
  4. /
  5. uprawy polowe
  6. /
  7. zboża
  8. /
  9. Walka z chwastami skuteczniejsza jesienią

Walka z chwastami skuteczniejsza jesienią

Walka z chwastami skuteczniejsza jesienią
Wiosenne odchwaszczanie plantacji zbóż może być nie tylko trudne, ale i zawodne, co pokazał choćby sezon 2016/2017. Znacznie efektywniejsze jest stosowanie herbicydów w okresie jesiennej wegetacji.


Technologie Elvita

Eksperci marki Elvita opracowali trzy technologie, pozwalające skutecznie uporać się z chwastami jesienią. Areapak Chwast, Areapak Chwast Nowum oraz AreaPak Chwast Komfort to zestawy herbicydowe, przeznaczone do zwalczania chwastów jedno- i dwuliściennych w zbożach ozimych. Dzięki temu, że zawierają nawet do 4 substancji aktywnych o różnych mechanizmach działania, są wysoce skuteczne i działają nawet na gatunki odporne na inne środki chwastobójcze. Pakiety z linii AreaPak Chwast można stosować od fazy 1 liścia zbóż do końca jesiennej wegetacji. Zostały opracowane tak, by umożliwić wykonanie zabiegów z dużą niezależnością od warunków pogodowych.

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się