www.elvita.com.pl

Rozmawiali o mikroorganizmach

Rozmawiali o mikroorganizmach

Organizatorami czerwcowego wydarzenia były firmy: Elvita, Generiks oraz Microbiotix, zaś partnerami – Agrolok i Frusto. Licznie przybyli uczestnicy gościli w Gospodarstwie Rolnym BASSICA, w którym od blisko 40 lat Zbigniew Lebiedziński prowadzi produkcję ogórka kwaszonego i kapusty kwaszonej. Gospodarz korzysta z własnych surowców i tradycyjnej receptury, która nie przewiduje użycia chemii, za to opiera się na produktach biologicznych.

Jako pierwsi wystąpili przedstawiciele firmy Elvita: Opiekun produktu Monika Miłecka-Lewandowska oraz eksperci: Artur Komorowski oraz Dominik Niziołek, którzy przybliżyli słuchaczom, jaki potencjał drzemie w produktach mikrobiologicznych. Potem głos zabrał dr hab. Tomasz Skalski, profesor Politechniki Śląskiej na Wydziale Biotechnologii. Omówił on temat zachodzących w glebie procesów metabolicznych.

Wiceprezes firmy Microbiotix – Wiesław Dąbek poruszył aspekt preparatów mikrobiologicznych, natomiast Waldemar Wojciechowski – kierownik laboratorium w firmie Generiks opowiedział, jak naprawić glebę.

Jako ostatni wystąpili Piotr Grabowski i Zbigniew Lebiedziński – właściciele gospodarstw stosujący preparaty mikrobiologiczne, którzy podzielili się z uczestnikami swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami.
konferencja Wszystko zaczyna się od… mikroorganizmów
konferencja Wszystko zaczyna się od… mikroorganizmów 1 konferencja Wszystko zaczyna się od… mikroorganizmów 2
konferencja Wszystko zaczyna się od… mikroorganizmów 3 konferencja Wszystko zaczyna się od… mikroorganizmów 4
 

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się