www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Doradztwo
  4. /
  5. uprawy polowe
  6. /
  7. kukurydza
  8. /
  9. Nawożenie dolistne wzmacnia kukurydzę

Nawożenie dolistne wzmacnia kukurydzę

Nawożenie dolistne wzmacnia kukurydzę


Wiele czynników decydujących o prawidłowym rozwoju kukurydzy jest niezależnych od zabiegów agrotechnicznych, należą do nich m.in. warunki pogodowe. W celu zniwelowania ich negatywnego wpływu na rozwój roślin można stosować odpowiednie nawożenie dolistne.

Z racji charakterystycznych wymagań dla roślin ciepłolubnych początkowy rozwój kukurydzy bywa często ograniczony. Dlatego eksperci marki Elvita, z myślą o maksymalnym wzmocnieniu i zabezpieczeniu kukurydzy, opracowali Vitalpak Premium. Niweluje on wpływ niekorzystnych czynników na rośliny dzięki odpowiedniej kompozycji nawozów mineralnych i organicznych.

Po zastosowaniu technologii Vitalpak Premium kukurydza zostaje dożywiona niezbędnymi składnikami pokarmowymi. Zostaje także poddana procesom biostymulacji, wpływającym na jej gospodarkę wodną i wydzielanie enzymów wzmacniających odporność.

Vitalpak Premium to dokonały fundament do odpowiedniego „zaprogramowania” kukurydzy. Dwuzabiegowy pakiet przeznaczony jest do stosowania w kluczowych dla kukurydzy etapach budowania plonu. Powstał z myślą o tych rolnikach, którzy cenią sobie wysoką jakość i efektywność nawożenia dolistnego.

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się