www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Doradztwo
  4. /
  5. uprawy polowe
  6. /
  7. zboża
  8. /
  9. Elvita Siedem - uniwersalny i wygodny nawóz

Elvita Siedem - uniwersalny i wygodny nawóz

Elvita Siedem - uniwersalny i wygodny nawóz


Elvita Siedem to nawóz, który zaopatruje rośliny w zbilansowany zestaw cennych makro- i mikroelementów, niezwykle ważnych w momencie startu wegetacyjnego wiosną.

Uniwersalny produkt, nadający się pod wszystkie uprawy, poprawia ich kondycję i zapewnia odpowiedni rozwój roślin już od początku wegetacji. Dużym atutem jest jego płynna forma, która nie wymaga rozpuszczania – zapobiega to zapychaniu się opryskiwaczy i zdecydowanie skraca czas sporządzania cieczy roboczej.

Elvita Siedem stanowi idealny komponent mieszanin zbiornikowych. Nadaje się do stosowania w technologii „tank-mix”, czyli łącznego stosowania środków ochrony roślin lub środków ochrony roślin z nawozami. Taka praktyka pozwala na zmniejszenie ilości zużytego paliwa i zaoszczędzenie czasu, ograniczając jednocześnie liczbę wjazdów w pole, dzięki czemu gleba zostaje mniej ugnieciona. Umożliwia to wykorzystanie pokrywających się terminów i poprawia organizację pracy podczas dużej kumulacji zabiegów agrotechnicznych.
 

Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się