www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Biostymulatory
  4. /
  5. elvita amino
 

Elvita Amino

 
Elvita Amino
Elvita Amino

Inżynier wzrostu

 

PŁYNNY NAWÓZ ORGANICZNY NA BAZIE AMINOKWASÓW.

Aplikacja preparatu wpływa na wyrównany wzrost i rozwój roślin, nawet w niekorzystnych warunkach. Dostarczenie gotowych aminokwasów pozwala na przyspieszenie tempa wchłanialności i przyswajalności składników pokarmowych w roślinie, a w przypadku wystąpienia stresu następuje aktywacja mechanizmów regeneracyjnych. Preparat wpływa na zwiększenie naturalnej odporności roślin na stres. Elvita Amino zalecana jest do stosowania w formie aplikacji dolistnej lub za pomocą systemu nawadniającego (fertygacji) w okresie wzrostu wegetatywnego i generatywnego oraz po wystąpieniu na roślinie objawów stresu.

Zobacz certyfikat ekologiczny >> 

PRZEZNACZENIE:

uprawy rolnicze: zboża, rzepak, buraki cukrowe, kukurydza, ziemniak, słonecznik, strączkowe 
uprawy warzywnicze: kapustne (kalafior, brokuł, kapusta głowiasta, kapusta pekińska), warzywa kwitnące (pomidor, papryka, ogórek, cukinia), korzeniowe (marchew, pietruszka, seler)
uprawy sadownicze: drzewa ziarnkowe (jabłoń, grusza), drzewa pestkowe (wiśnia, czereśnia, śliwa, brzoskwinia), jagodniki (truskawka, malina, borówka, porzeczka., borówka, agrest
kwiaty i rośliny ozdobne
 

STOSOWANIE:

uprawy rolnicze: 2–2,5 l/ha
uprawy sadownicze: 0,7–2 l/ha
uprawy warzywnicze: 0,7–2 l/ha

Nawóz dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
 

OPAKOWANIE:
pojemnik

Opakowanie
POJEMNOŚĆ:
1 l
5 l
20 l
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się