www.elvita.com.pl
 

Elvita Alga

 
Elvita Alga
Elvita Alga

Ukwieci każdy sad

 


CAŁKOWICIE NATURALNY, PŁYNNY NAWÓZ ORGANICZNY, OPARTY NA WYCIĄGACH Z BRUNATNYCH ALG MORSKICH ECKLONIA MAXIMA ORAZ DROŻDŻY.

Dzięki unikalnym właściwościom składników zawartych w preparacie Elvita Alga, po jego aplikacji następuje stymulacja procesu kwitnienia oraz zawiązywania owoców. Preparat wpływa na intensywne podziały komórkowe zachodzące w trakcie kwitnienia, co w efekcie prowadzi do wydłużenia tego procesu. Ponadto jego wpływ na procesy fizjologiczne powoduje zwiększoną produkcję cukrów, w związku z tym dochodzi do obfitego nektarowania, co prowadzi do zwiększonego ruchu pszczół w sadzie. Składniki zawarte w preparacie korzystnie wpływają na tworzenie się zawiązków owocowych, dzięki czemu uzyskuje się większą ich liczbę.

Zobacz certyfkat ekologiczny >>


PRZEZNACZENIE:

uprawy rolnicze: zboża, rzepak, buraki cukrowe, kukurydza, ziemniak, słonecznik
uprawy warzywnicze: kapustne (kalafior, brokuł, kapusta głowiasta, kapusta pekińska), warzywa kwitnące (pomidor, papryka, ogórek, cukinia), korzeniowe (marchew, pietruszka, seler)
uprawy sadownicze: drzewa ziarnkowe (jabłoń, grusza), drzewa pestkowe (wiśnia, czereśnia, śliwa, brzoskwinia), jagodniki (truskawki, maliny, porzeczka., borówka, agrest)
kwiaty i rośliny ozdobne
 

STOSOWANIE:

uprawy rolnicze: 1–2 l/ha
uprawy sadownicze: 1–3 l/ha
uprawy warzywnicze: 1,5–2,5 l/ha

Nawóz dopuszczony do stosowania w rolnictwie ekologicznym.
 

OPAKOWANIE:
pojemnik

Opakowanie
POJEMNOŚĆ:
1 l
5 l
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się