www.elvita.com.pl
  1. ELVITA
  2. /
  3. Adiuwanty
  4. /
  5. elvita rebus
 

Elvita Rebus

 
Elvita Rebus
Elvita Rebus

Kropla w dobrej formie

 


ELVITA REBUS TO ADIUWANT OLEJOWY PRZEZNACZONY DO STOSOWANIA ZE ŚRODKAMI CHWASTOBÓJCZYMI, KTÓRY DZIĘKI SWOIM WŁAŚCIWOŚCIOM ZWIĘKSZA EFEKTYWNOŚĆ ICH DZIAŁANIA.

Prowadzi do całkowitego rozpuszczenia herbicydu w wodzie, niezależnie od jej twardości. Obniża też napięcie powierzchniowe cieczy roboczej, umożliwiając równomierne pokrycie opryskiwanych powierzchni i zatrzymanie kropel cieczy na roślinach. Pozwala to na wnikanie w rośliny substancji aktywnych w zamierzonej dawce, czyniąc zabieg niezwykle skutecznym.

Adiuwant Elvita Rebus szczególnie zalecany jest w przypadku występowania chwastów w późniejszych fazach rozwojowych lub średnio wrażliwych na stosowane preparaty.
 


PRZEZNACZENIE:

do stosowania łącznie z środkami ochrony roślin
 

STOSOWANIE:

1–1,5 l/ha
Uwaga: wyższą dawkę należy stosować przy zabiegach w mniej sprzyjających warunkach pogodowych, zwalczaniu gatunków chwastów bardziej odpornych lub zaawansowanych we wzroście.
 

OPAKOWANIE:
pojemnik

Opakowanie
POJEMNOŚĆ:
1 l
5 l
ZOBACZ RÓWNIEŻ
WARTO WIEDZIEĆ
Przewiń do góry
Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych.
Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany preferencji dotyczących cookies oznacza, że zgadzasz się na ich używanie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.
Zgadzam się